Dodání do Vánoc garantujeme do pondělí 18. prosince 14:00, při objednávce produktů, které jsou skladem.

Dilatátor - spermstopper s kroužkem na žalud 8 mm

Kód: 2569
Neohodnoceno
279 Kč
Vyprodáno

Zpomalení ejakulace prodlouží vaši rozkoš

 • dráždění penisu zevnitř je pocit jako žádný jiný
 • zpomalení ejakulace prodlouží vaši rozkoš
 • mnohonásobná stimulace díky kroužku a kuličkám
 • bezpečný materiál - nerezová ocel
 • dilátory nejsou pro citlivky

Představujeme vám dilatátor aneb dráždění penisu, jaké není žádným jiným nástrojem ani sexuální technikou možné! Zaujalo vás to, viďte? :) Tenhle speciální dilatátor je vlastně druh kolíku do penisu, tzv. spermstopper.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Představujeme vám dilatátor aneb dráždění penisu, jaké není žádným jiným nástrojem ani sexuální technikou možné! Zaujalo vás to, viďte? :)

Tenhle speciální dilatátor je vlastně druh kolíku do penisu, tzv. spermstopper. Kroužek se pohodlně usadí za hlavičkou penisu, zatímco kuličku zastrčíte do močové trubice. Rameno, na kterém je kulička upevněná, se dá snadno odklopit pro pohodlnější manipulaci. Druhá kulička bude navíc bezvadně stimulovat vaši uzdičku. Díky kroužku spermstopper dokonce sám drží na místě.

Sotva se chladivý kov jen zlehka dotkne hlavičky vašeho penisu, přivíráte víčka v mučivém očekávání. Kolík pomalu a jemně krouží po žaludu, užíváte si to. Na ústí močové trubice se zaleskla kapička vzrušení. Tak moc vás to pohltilo. A když pak dilatátor bez zaváhání vklouzne na kousíček dovnitř, vy jen zalapáte po dechu...

Nebolí to, naopak je to velmi příjemné, jak se močová trubice krůček po krůčku rozestupuje, aby kolík pojala. Spermstopper zpomalí ejakulaci a vy se toho orgasmického pocitu už nikdy nebudete chtít vzdát! Ten dosud nepoznaný pocit, neskutečná rozkoš, která plyne z dráždění penisu zevnitř, vás naprosto uchvátí!

Skvělé je, že do svých hrátek s dilatátorem můžete přizvat i partnerku nebo partnera. Penetrace penisu je dráždivá podívaná, protože když si kolík razí cestu vnitřkem, zvnějšku na spodní straně penisu můžete pozorovat jeho pohyb a dokonce jej i nahmatáte, když penis vezmete do dlaně. Pod kůží ucítíte klouzat cosi pevného.

Nerezová ocel je odolný neporézní materiál, ale i přesto dbejte na dokonalou čistotu a sterilitu nástrojů i prostředí, aby nedošlo k zavlečení nepříjemné infekce. K desinfekci a čištění všech nástrojů a hraček používejte speciální čističe na erotické pomůcky.

Kromě hygieny je velmi důležitá i dostatečná lubrikace. Kvalitním lubrikačním gelem důkladně namažte kolík i váš penis. Nejvhodnější a nejsnazší způsob je vstříknout lubrikační gel přímo do močové trubice (injekční stříkačkou bez jehly).

Povrch dilatátoru je hladký, nemá žádné nebezpečné ostré hrany.

Začátečníkům určitě doporučujeme začít s dilatací, tj. roztahování močové trubice, s jednoduchou hladkou sondou nejmenšího průměru (4 mm). Nebojte se, trénink dělá mistra a váš penis bude brzy připraven pojmout zase o kousek větší slast v podobě širšího dilatátoru včetně tohoto spermstopperu ;)

A jestli je pro vás tohle všechno pořád málo, zkuste dilatátor s vibracemi! Nebo fantastický dilatátor pro elektrosex!

Objevte svoji tvrdší stránku s dalšími produkty Steel Power Tools!

 • Vnitřní průměr kroužku: 3 cm
 • Průměr kuličky: 8 mm
 • Délka ramena: 3 cm
 • Barva: stříbrná
 • Materiál: nerezová ocel
 • Výrobce: Steel Power Tools

Produkt naleznete v kategoriích

Doplňkové parametry

Kategorie: Kolíky do penisu (penis plug)
Materiál pomůcky: kov
Část těla: penis / varlata
Vlastnosti: stimulační výstupky, hypoalergenní
Průměr dilatátoru: 8 mm
Vhodné pro: pro muže

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: