Dilatátor - dlouhá ohebná sonda s kuličkami 6-8 mm

Kód: 4850
Neohodnoceno
659 Kč
na cestě

Přechody kuliček se postarají o pořádnou stimulaci

  • přechody kuliček se postarají o pořádnou stimulaci
  • ohebný - přizpůsobí se tvaru penisu
  • dobrá délka - dosáhne až do močového měchýře
  • praktické poutko pro snadnější manipulaci

Představujeme vám dilatátor - pomůcku, která se postará o dráždění močové trubice a prostaty takovým způsobem, jaký není žádným jiným nástrojem ani sexuální technikou možný! Zaujalo vás to, viďte?

Detailní informace

Detailní popis produktu

Představujeme vám dilatátor - pomůcku, která se postará o dráždění močové trubice a prostaty takovým způsobem, jaký není žádným jiným nástrojem ani sexuální technikou možný! Zaujalo vás to, viďte? :)

Sonda je ohebná a vyrobená z kovových kuliček o dvou různých průměrech - jejich přechody se postarají o pořádně intenzivní stimulaci při zasouvání dovnitř i ven. Špička je pěkně zaoblená a na druhé straně najdete praktické poutko pro snadnou manipulaci.

Skvělé je, že do svých hrátek s dilatátorem můžete přizvat i partnerku nebo partnera. Hluboká penetrace penisu je dráždivá podívaná, protože když si sonda razí cestu vnitřkem, zvnějšku na spodní straně penisu můžete pozorovat její pohyb a dokonce ji i nahmatáte, když penis vezmete do dlaně. Pod kůží ucítíte klouzat cosi pevného.

Sonda je natolik dlouhá, že pronikne až do močového měchýře. Proto je potřeba dbát na dostatečnou hygienu. K desinfekci a čištění sondy používejte speciální čističe na erotické pomůcky.

Kromě hygieny je důležitá i dostatečná lubrikace. Kvalitním lubrikačním gelem důkladně namažte sondu i váš penis. Nejvhodnější a nejsnazší způsob je vstříknout lubrikační gel přímo do močové trubice (injekční stříkačkou bez jehly).

TIP: Začátečníkům doporučujeme začít s dilatací, tj. roztahování močové trubice, s jednoduchou hladkou sondou nejmenšího průměru (4 mm).

Rozměry: celková délka včetně kroužku 35 cm, zasunutelná délka cca 30 cm, průměr 6-8 mm
Barva: stříbrná
Materiál: nerezová ocel

Doplňkové parametry

Kategorie: Dilatátory do penisu (uretrální)
Materiál: kov
Část těla: anál / pochva
Vlastnosti: ohebný
Průměr dilatátoru: 8 mm
Vhodné pro: pro muže

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: