Vodivý adhezivní gel MYSTIM (elektrosex)

Kód: 2212
Neohodnoceno
Značka: Mystim
439 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
23.4.2021

Intenzivnější prožitek z elektrosexu

  • zvýší vodivost elektrod během elektrostimulace
  • přilnavý - udrží elektrody na místě
  • příjemně voní

Vodivý adhezivní gel zvlhčí elektrody a zaručí, že budou držet na místě. Svým složením pozitivně ovlivňuje vodivost elektrického proudu, čímž zvyšuje prožitek ze stimulace. UPOZORNĚNÍ: Nejedná se o lubrikační gel.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vodivý adhezivní gel zvlhčí elektrody a zaručí, že budou držet na místě. Svým složením pozitivně ovlivňuje vodivost elektrického proudu, čímž zvyšuje prožitek ze stimulace.

UPOZORNĚNÍ: Nejedná se o lubrikační gel.

Balení: plastová tuba
Obsah: 50 g
Výrobce: Mystim (Německo)

UPOZORNĚNÍ: Osoby s elektronickými nebo kovovými implantáty (např. kardiostimulátory) nesmějí používat stimulační elektrický proud bez předchozí konzultace s lékařem. Toto se týká i osob s různými srdečními problémy včetně srdeční arytmie. Stimulace nesmí být nikdy prováděna tak, aby elektrický proud procházel skrze mozek nebo srdce. Nikdy nestimulujte hrtan a oblast krku; stahy svalů (svalové křeče) v této oblasti by mohly vést k udušení. Stimulační elektrický proud nesmí být používán během těhotenství. Stimulační elektrický proud může být používán pouze na zdravé pokožce. Uchovávejte mimo dosah dětí. Používejte pouze originální příslušenství.

Doplňkové parametry

Kategorie: Příslušenství pro elektrosex
Je na elektřinu?: Ne
Vhodné pro: pro muže, pro ženy, pro páry

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: