Velikonoce

Nejprodávanější

6 položek celkem
Bičík s peříčkovým šimrátkem Bad Kitty 10376
Elegantní důtky Enchanted S&M
319 Kč
6906
Jezdecký bičík Srdíčko S&M
399 Kč
1373
Světélkující plácačka Taboom
349 Kč
10551
SCANDAL Plácačka
699 Kč
2567
Velikonoce

Všechno voní jarem, králíci dupou, Velikonoce jsou tady! Udělejte radost koledníkům i sami sobě. YOOoo, tady najdete vše, co promění tenhle svátek v nezapomenutelný den plný vzrůša.

Máme pro vás vše, co promění tento jarní svátek ve vzrušující zábavu, na kterou se bude těšit každý. Na výslužku pro pány se hodí masturbační vejce, ženám zase udělají radost vibrační vajíčka. Kromě toho zde najdete i kostýmky a doplňky, které vás promění v sexy velikonočního zajíčka.

Velikonoční potěšení pro oba

Masturbační vajíčka jsou jednoduché masturbátory z měkkého a elastického materiálu, které při honění obejmou celý penis a uvnitř skrývají nejrůznější stimulační textury pro pestřejší a intenzivnější zážitky. Zvenčí jsou zase krásně barevné a potěší tak i vaše oko.

Vibrační vajíčka zase skýtají spoustu potěšení nejen při sólo hrách, ale i během párového dovádění. Provibrují bod G a většinou je můžete ovládat pomocí dálkového ovladače nebo aplikace v telefonu. S partnerem si tak klidně můžete hrát venku a mnohdy i na dálku.

Spanking se souhlasem

A když už měníme tradice, tak se pojďme podívat i na pomlázku. Zažeňme tu fujky představu, že ženy musí přetrpět šlehání ve jménu krásy. Raději si užijte spanking hrátky, se kterými souhlasí oba dva – a je úplně jedno, kdo z vás bude plácat.

YOOoo, tak se vybavte nejrůznějšími plácadly, sundejte kalhoty a vyšpulte zadeček vstříc novým zážitkům. To bude jííízda!