Kovové dildo MYSTIM O(h!)-thello (elektrosex)

Kód: 2219
Neohodnoceno
Značka: Mystim
ZdarmaZdarma
Kovové dildo MYSTIM O(h!)-thello  (elektrosex)
2 399 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
18.1.2021

Intenzivní dráždění s elektroimpulzy i bez nich

  • speciální tvar pro intenzivnější dráždění
  • hladký povrch
  • oblá špička - snadné zavádění
  • nutno dokoupit generátor elektrického proudu

Zažijte nový rozměr dráždění elektrickým proudem s kovovým dildem O(h!)-thello a dopřejte si intenzivní zážitek z elektrosexu. Hladké dildo z chladivého kovu je děleno do dvou částí a opatřeno anální zarážkou. Oblá špička se postupně rozšiřuje a usnadňuje zavádění.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zažijte nový rozměr dráždění elektrickým proudem s kovovým dildem O(h!)-thello a dopřejte si intenzivní zážitek z elektrosexu.

Hladké dildo z chladivého kovu je děleno do dvou částí a opatřeno anální zarážkou. Oblá špička se postupně rozšiřuje a usnadňuje zavádění. Dildo lze použít i bez elektrických impulzů.

Stimulátor konektorem jednoduše připojte ke generátoru elektrického proudu, navolte váš oblíbený program nebo experimentujte s kombinacemi jednotlivých parametrů a zkoušejte, co vás nejvíce vzrušuje. Elektrosex nepřináší jen brnivou rozkoš, ale i slastnou bolest - pomůcku využijete i při mučení.

Všechny produkty Mystim jsou certifikovány v souladu s evropskými normami pro bezpečnost a nezávadnost. V nabídce naleznete také skřipce na bradavky, kovový anální kolík nebo pásky pro elektrostimulaci penisu a varlat. Pro lepší požitek doporučujeme použít vodivý gel Mystim.

Čistěte speciálním dezinfekčním prostředkem na erotické pomůcky.

INFO: Abyste si naplno užili všechny kvality dilda, potřebujete ještě generátor elektrického proudu!

Rozměry: celková délka 14 cm, průměr 3,5 cm
Barva: stříbrná

Materiál: ručně leštěný lékařský hliník
Póly: 2 (bipolární)
Obsah balení: kovové dildo O(h!)-thello včetně kabelu
Výrobce: Mystim (Německo)

UPOZORNĚNÍ: Osoby s elektronickými nebo kovovými implantáty (např. kardiostimulátory) nesmějí používat stimulační elektrický proud bez předchozí konzultace s lékařem. Toto se týká i osob s různými srdečními problémy včetně srdeční arytmie. Stimulace nesmí být nikdy prováděna tak, aby elektrický proud procházel skrze mozek nebo srdce. Nikdy nestimulujte hrtan a oblast krku; stahy svalů (svalové křeče) v této oblasti by mohly vést k udušení. Stimulační elektrický proud nesmí být používán během těhotenství. Stimulační elektrický proud může být používán pouze na zdravé pokožce. Uchovávejte mimo dosah dětí. Používejte pouze originální příslušenství.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dilda - kovová
Barva: stříbrná
Materiál: kov
Je na elektřinu?: Ne
Velikost: 14 cm
Velikost (vibrátory, dilda): malé (do 16 cm)
Vlastnosti: hypoalergenní
Tvrdost materiálu: zcela tvrdé
Průměr: 3.5 cm
Průměr pomůcky: 3-4 cm (průměr)
Vhodné pro: pro páry

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: