Venušiny kuličky pro elektrosex

Nejprodávanější

2 položek celkem
Venušiny kuličky pro elektrosex

Venušiny kuličky pro elektrosex zažehnou ve vašem klíně jiskry rozkoše a navíc s nimi poctivě potrénujete pánevní svaly. YOO, s elektro kuličkami to bude jííízda.

Venušiny kuličky vám příjemně vycukají jeskyňku a posílí pánevní svalstvo – pravidelným používáním vytrénujete své poševní svaly k mladické dokonalosti. To bude milý čubrnět, až mu během sexu pevně stisknete vercajk svojí vaginou. Úplná Wonder Woman!

Jsou venušiny kuličky s elektrostimulací bezpečné?

Elektrické impulsy, které speciální venušiny kuličky pro elektrosex vysílají do těla, nepůsobí bolest, ale příjemně stimulují nervová zakončení. Při elektrosexu se používá proud o malé intenzitě, který způsobuje slastné cukání a chvění svalů. Takže mňamka!

Pro posílení svalů pánevního dna můžete využít také vaginální sondy pro elektrosex.

TIP: Pro ještě jiskřivější dobrodružství používejte pomůcky pro elektrosex spolu s lubrikanty na vodní bázi nebo speciálními vodivými lubrikačními gely.

NEŽ ZAČNETE: Chcete si zajiskřit, ale nevíte, jak na to? Mrkněte na průvodce elekrosexem, který vám prozradí veledůležitá pravidla bezpečnosti a představí všechny vychytané pomůcky. YOOooo, to bude báájo!